Розрахунок вартості доставки

   грн
   Вартість доставки
   з вагою кг
   Детальний розрахунок
   Вибачте! З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки
   Estimate savings

   Result
   Wattage of TeploV IR heating: Watts
   Wattage of convectional heating: Watts
   Other calculators
   This is multi-purpose model, you can choose other calculator that fits your needs:
   For agriculture

   Інфрачервоний обігрівач ТеплоV Б1000

   Технічні характеристики

   Опалювальна площа, m² 10
   Номінальна потужність, Вт 1000
   Споживана потужність, Вт 300
   Розміри, мм 1500x160x40
   Маса, кг 6
   Ціна: 2 799,00 грн 2 699,00 грн

   Розмістити замовлення
   Кількість:

   Опис

   Правильний вибір моделі обігрівача - це третина всієї роботи з опалення будинку. Стельовий інфрачервоний обігрівач Теплов Б1000 це, безумовно, найкращий вибір для опалення таких об'єктів, як:

   • житлові приміщення з висотою стелі від 2,5 до 3 метрів (квартира, котедж, заміський будинок, дитячий садок та ін.)
   • локальний обігрів місць для відпочинку, дачі невеликих розмірів
   • приміщення нестандартних розмірів: балкони, ванні кімнати, не житлові приміщення
   • магазини, виставкові зали, теплиці і навіть у певних випадках промислові зони

   Стельовий обігрівач, а саме модель Теплов Б1000 - це універсальний продукт, купуючи який Ви можете не боятися замерзнути від неякісного опалення центральної системи в квартирі або будинку, через щілини у вікнах і неутепленого балкона. Ця модель є найбільш популярною і найчастіше замовляється нашими клієнтами.

   * Параметри опалення вказані для приміщення з тепловтратами 100 Вт / м2

   Технічні характеристики

   У обігрівачі Теплов Б1000 поєднуються ергономічний дизайн і непомітність. Завдяки цьому модель Б1000 стає незамінним провідником тепла у Ваш будинок.

   •    Якщо цей обігрівач є єдиним джерелом тепла, то він здатний опалювати площу рівну 10 кв.м.
   •    При використанні його як додаткового опалення до вже існуючої системи, площа обігріву збільшується до 20 кв.м.
   •    У сезон «весна-осінь», при температурі повітря за вікном до -4С, Ви отримаєте кімнатну температуру +20 градусів, використовуючи даний ІЧ обігрівач на 20 кв.м.

   Гарантія якості

   Інфрачервоні обігрівачі Теплов мають всі дозвільні документи, висновок про пожежну безпеку, дозволи сан.-епідем. служби. Також тільки у нас Ви зможете придбати інфрачервоний обігрівач європейської якості з відповідним європейським сертифікатом. Впевненість в якості виготовленої нами продукції, дозволяє надавати Вам гарантію на 10 років. Термін служби довгохвильових обігрівачів - 25 років.


   Коментарі
   Яна
   Здравствуйте. На сколько я поняла терморегулятор в комплекте не поставляется. Обязательно ли его покупать и что будет если не покупать?
   Teplov
   Здравствуйте,Яна. Терморегулятор в инфракрасный обогреватель Теплов не входит из-за специфики нашего отопления. Обогреватели потолочные, на потолке смысла нет ставить терморегулятор. Теплов - система отопления, терморегулятор идёт один на помещение, в котором может стоять несколько обогревателей. В случае если вы не поставите терморегулятор ничего не произойдёт. Обогреватель будет работать не выключаяясь, нагревая и нагревая помещение.
   Дмитрий Шинкаренко
   Здравствуйте, Теплов. Две зимы прошло с момента установки ваших обогревателей. Ничего не ломалось,все работает, греет, устраивает. Рекомендую ваши обогреватели знакомым. Поздравляю с обновлением сайта, стало на много удобней и информативней!
   Teplov
   Дмитрий, благодарим Вас за отзыв. Приятно понимать, что наша работа принесла тепло и уют в ваш дом. Сайт готов на половину, будет ещё интереснее:-)
   Саша
   Можно ли ваш обогреватель установить на стену?
   Teplov
   Здравствуйте, Саша. Наиболее эффективное применение инфракрасных обогревателей именно на потолке. Потолочная установка позволяет создать максимальное по площади тепловое пятно. Стандартные крепления идущие в комплекте рассчитаны на потолочный монтаж. Инфракрасная составляющая потолочных обогревателей стремится к 100%, в то же время как у настенных обогревателей она равна лишь 30%. Особенно это отражается на высоких помещениях. Тем не менее, устанавливать инфракрасный обогреватель Теплов на стене можно. Для рекомендаций по установке просим связаться с нами по телефону.
   Varunamithra Krishnamurthy
   А де технічні характеристики на саму плівку? Який у неї склад, тобто, з чого зроблена? Товщина підкладки, товщина самого ІЧ-шару? Яка довжина хвилі, на якій іде випромінювання? Хто автор технології? Чи це та сама сіро-чорна карбонова плівка з Південної Кореї, яку розробив д-р Валерій Родіонов (Інститут фізики напівпровідників, Київ) і її нечесні співробітники викрали та вивезли технологію до Кореї? Дякую за відповіді - теща питає, яку саме плівку їй купувати, хочуть в хаті встановлювати новітні технології.
   Teplov
   Добрый день. В наших обогревателях не используется пленка из карбона. Собственно, никакая пленка не используется. Если вас интересует пленка, типа теплого пола, то вам необходимо обратиться к другим производителям. Мы производим - инфракрасные электрические длинноволновые потолочные обогреватели.
   Александр
   Добрый день! У меня гараж 22 кв.м. Высота потолка над въездом равна 3 метра, скос назад на 2,3 метра. Изнутри обшит пластиковыми панелями. В гараже периодически бывает сыро (не совсем удачная вентиляция), а если поставить мокрую машину, то асфальт долгое время мокрый, да и машина тоже. Сосед поставил себе UFO обогреватель. Я же давно присматриваюсь к вашим моделям! Что посоветуете в моей ситации? Заранее признателен за ответ!
   Teplov
   Добрый день, Александр. Подбор модели и необходимой мощности зависит от необходимой вам температуры в гараже. Предварительные наши рекомендации - 2 обогревателя Теплов Б1000. Для контроля температуры достаточно одного терморегулятора.