Переваги керамічних інфрачервоних обігрівачів

Якщо ви підбираєте нагрівальний прилад для будинку, офісу, заміського котеджу, оцініть види, принцип дії і основні переваги інфрачервоних обігрівачів з вбудованими пластинами з кераміки. За багатьма технічними параметрами вони перевершують стандартні електричні конвектори та газові котли, які використовували для створення комфорту і затишку в домі наші бабусі.

Керамічні інфрачервоні обігрівачі: види і принцип дії

Нагрівальні прилади з пластинами з кераміки діють за принципом примусової конвекції плюс випромінювання: повітря, що виходить від обігрівача поширюється по всьому приміщенню, випромінювання нагріває предмети, які розташовані в радіусі до 5 метрів від нього. В результаті меблі, кімнатні аксесуари, килимові покриття «набирають» тепло, яке утримують протягом декількох годин.

При покупці виробів з поверхнею з кераміки важливо правильно вибрати вид пристрою. Їх всього три:

  • настінний;
  • підлоговий;
  • настільний.

Настінні агрегати вважаються найкращим придбанням для будинку, офісу, котеджу. Зовні вони нагадують спліт-систему. Встановити цей прилад можна як в нижній, так і у верхній частині стіни. У настінних виробів велике охоплення дії - до 10 кв. м. Для обігріву компактного приміщення одного пристрою цілком достатньо.

Підлогові обігрівачі з керамічними поверхнями - відмінна покупка для торгового приміщення, спортивного майданчика або ігрової зони. Вони забезпечують рівномірний розподіл тепла і швидкий обігрів приміщення, яке охололо за ніч. Їх відмінна риса - наявність контролерів безпеки, які спрацьовують кожен раз, коли пристрій випадково перекинеться або перегріється.

Головна особливість настільних обігрівачів - динамічність: вони обертаються навколо своєї осі і поширюють тепле повітря по всьому приміщенню. Чудовий варіант для дитячої, ігрової кімнати або офісної кімнати.

Всі три види працюють при підключенні до електромережі. Але є ще й четвертий тип - газові обігрівачі, які можна взяти на пікнік, в похід або у відрядження. Це - автономні прилади, які забезпечать не тільки комфортний мікроклімат на відкритому майданчику, а й дозволять приготувати смачні і корисні страви в польових умовах.

Плюси і мінуси інфрачервоних обігрівачів

Сучасні керамічні обігрівачі мають свої плюси і мінуси, які варто врахувати перед тим, як оформити покупку пристрою. Почнемо з позитивних аспектів:

  • економічність;
  • безпеку;
  • висока якість;
  • практичність;
  • тривалий термін служби.

Це - головні переваги керамічних інфрачервоних обігрівачів, які роблять їх більш вигідною і привабливою інвестицією в облаштування житла або робочої площі.

Також варто відзначити такі важливі переваги керамічного обігрівача, як стабільна робота і підтримка оптимального балансу температури, вологості і кисню. Справа в тому, що інфрачервоні обігрівачі з нагрівачами з кераміки не сушать повітря і не випалюють кисень. Через цю характеристики ці вироби використовують в дитячих кімнатах, в лікарнях, в офісах, де немає можливості провітрити приміщення.

Що ж стосується недоліків, то один з головних мінусів цих приладів - висока ціна. Вони коштують дорожче, ніж електричні конвектори на 30-40%. Але грошові вкладення швидко окупаються, оскільки у приладів цього типу споживання енергії в три рази нижче, ніж у стандартних - електричних або газових конвекторів. Замовити інфрачервоні обігрівачі рекомендується в спеціалізованих магазинах.