Опалення виробничих приміщень, цехів, складів, ангарів

Опалення виробничих приміщень, цехів, складів та ангарів

Зараз виробники намагаються знизити витрати на виробництво всіма доступними способами, щоб випустити товар, який матиме низьку собівартість і високу конкурентоспроможність на ринку. Опалення величезного приміщення цеху, складу або виробництва - дуже витратна стаття витрат.

Не секрет, що з усієї величезної площі виробничих будівель робоча зона, яка вимагає опалення, становить 20 - 30%. На жаль, стандартні системи опалення не здатні виробляти локальний обігрів. Опаленням зазвичай доводиться оснащувати абсолютно все приміщення, в результаті чого 70-80% тепла і енергії, яка пішла на його забезпечення, можна по праву визнати використаним даремно.

отопление промышленных помещений ИК обогревателямиДо того ж, нагріте повітря в будь-якому випадку піднімається вгору, у зв'язку з чим кожен метр вгору гарантує тепло на 2,5 градуса за Цельсієм вище, ніж внизу. Через це в будівлі з висотою стель, скажімо, 12 метрів, температура внизу, в робочій зоні, становитиме близько 15 градусів, а під стелею - цілих 40 градусів за Цельсієм. Через це дисбалансу і перегріву повітря виникає проблема зростання теплових втрат крізь стіни, верхні перекриття, світлові прорізи.

Крім того, розподіл тепла в робочій, використовуваної людиною зоні здійснюється при високій швидкості повітря, що, в свою чергу, призводить до протягів і зниженню рівня комфортності для робітників. У разі, якщо система повітряного опалення працює в нормальному режимі і підтримує температуру трохи вище необхідної, для створення більш комфортних умов, виникає ситуація посилення тепловтрат.


Багато підприємств в даний час вирішили цю проблему простим шляхом - вони підтримують температуру нижче нормативної, що дозволяє трохи знизити витрати на промислове опалення. Однак цей зовні економічний шлях призводить до того, що робітники отримують переохолодження і знаходяться в неприйнятних умовах праці. Щоб цього уникнути, розподільники повітря розгортають вгору або взагалі знімають, але це дозволяє лише зберегти систему від розморожування і повного виходу з ладу. Цей шлях виявляється завідомо програшним, і заощадити кошти на опаленні не дозволяє.

Ще один значимий мінус повітряних систем - це неможливість управління, що особливо актуально для підприємств, які не працюють безперервно у три зміни, а припускають роботу в одну або дві зміни, відпочинок по вихідних і святкових днях або й зовсім неповний робочий тиждень. У середній смузі опалювальний сезон становить приблизно 5000 годин на рік, з яких робочий час - близько 1100 годин (23-25​​% від всього часу). У підсумку 75-77% часу підприємство оплачує опалення цехів, які не тільки не потребують цього, але й не приносять прибутку. Навіть якщо уявити, що робота йде в дві зміни, все одно більше 50% часу опалення працює вхолосту. Це - одна з причин відмови підприємств від такої системи теплопостачання.

Нескладно порахувати, що кошти, які витрачаються на опалення складу, включаються до собівартості продукції компанії, що значно збільшує ціну, тим самим знижуючи конкурентоспроможність. Але ж якби повітряні системи опалення мали можливість регулювання і включення різних режимів, витрати на них були б значно знижені, а ціна товару на ринку - нижче і привабливіше. Однак на шляху до цього безліч перешкод:

• В даний час повітряне опалення здатне перейти в черговий режим лише в результаті трудомісткого ручного перекладу, який завжди таїть в собі ризик розморожування та виведення системи з ладу.

• Ще один спосіб заощадити - перекривання витрати води - також може привести до розбалансування системи і серйозних наслідків. Крім того, це ніяк не скорочує витрату коштів на привід вентиляторів.

• Якщо ж знизити витрату повітря, утворюється інша проблема: підвищується температура зворотної мережної води, але не виникає прибавки тепла в приміщенні. До того ж, такі махінації доступні тільки професіоналам з багаторічним стажем роботи.

промышленное отопление   У зв'язку з цим в даний час все більше і більше керівників підприємств шукають заміну застаріваючим і неефективним повітряним батареям, яка дозволила б економити на опаленні. Консультанти компанії «ТеплоV» в короткі терміни допоможуть скласти план інфрачервоного опалення приміщень будь-якої площі, прорахують тепловтрати і вартість опалення для вашого конкретного проекту.

 Продукція компанії «ТеплоV» - це надійні, високоякісні побутові та промислові інфрачервоні обігрівачі, і, крім того, зручний сервіс: фахівці компанії створять індивідуальний проект опалення для Вашого приміщення, доставлять замовлення в будь-яку точку України у зручний для Вас час і вироблять якісний монтаж в короткі терміни.