Інфрачервоне опалення теплиць - зручно і вигідно

 

   Щоб теплиця могла приносити дохід в зимовий час, її опалення повинно бути економічним і ефективним. Іншого не дано. Кращою альтернативою застарілим методам служить система інфрачервоного опалення теплиць і парників, прекрасно справлявся з захистом рослин і грунту від холоду.

 

Геть застарілі методи опалення теплиць взимку! Отримуйте більший дохід з новими технологіями

 
Инфракрасное отопление теплиц

 

   Традиційні методи обігріву теплиць (газові і дров'яні печі, водяне опалення, конвектори) стрімко відходять у минуле. Їх облаштування та обслуговування вимагають значних фізичних і матеріальних затрат, що сильно ускладнює ведення бізнесу. На зміну старій практиці приходять інновації - інфрачервоне опалення.

 

   Інфрачервоний обігрів теплиць має масу достоїнств, завдяки яким схожість насіння збільшується на 30-40% при зниженні енергоспоживання на 40-70%:

 

 

   Створіть максимально природні умови обігріву теплиці, вибравши відповідний спосіб установки випромінювачів.

 

   Залежно від технологічних умов, інфрачервоні обігрівачі можуть розміщуватися на стелі, стінах або використовуватися для обігріву грунту, вкладаючись під грядки.

 
обогрев теплиц

 

Найпростіший і доступний спосіб - обігрів зверху

 

   Верхній обігрів увазі розміщення на стінах або стелі парника:

 Инфракрасные лампы в теплице

ИК лампа

 

   Для більшої ефективності рекомендується монтувати лампи і випромінювачі на регульованих по висоті підвісах. Щоб точно дозувати кількість тепла, одержуваного грунтом і рослинами.

 

   

   Нижній зимовий обігрів теплиці здійснюється за допомогою спеціальних стрічок, що укладаються в грунт. Глибина їх закладки повинна бути не менше 0,5 м від поверхні посадки.

 

   Стрічка може закладатися в грунт горизонтально (під грядкою, як килимок) або вертикально (між грядками і по периметру теплиці).

 

   Система нижнього обігріву більш складна в монтажі, але при цьому дозволяє домогтися максимального зниження енергоспоживання.

 

   При щорічної зміні грунту потрібно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити систему обігріву.

 

   Інфрачервоне опалення може використовуватися для обігріву інших виробничих приміщень, а також приватних будинків.

 

   Також ви можете самостійно розрахувати опалення теплиці інфрачервоними обігрівачами.