Інфрачервоне опалення - прекрасне рішення в боротьбі з холодом на виробництві

   З приходом холодів, багато хто починає замислюватися про методи обігріву житлових і виробничих помещеній.Отлічним приладом, здатним створити комфортну температуру за принципом нагріву стін, стелі, підлоги і предметів, що знаходяться всередині, є інфрачервоний обігрівач.

 

Отопление производственных помещений

 

ІК опалення має цілий ряд переваг перед іншими способами подачі тепла:

 

   Завдяки всім перерахованим вище характеристикам, такий вид обігріву користується чималим попитом для опалення теплиць, складських і житлових приміщень, промислових цехів різної площі.

ІК обігрів промислових приміщень - вигідний і надійний спосіб подачі тепла

 

 

 

   Як правило, промислові приміщення мають досить велику площу, і обігріти їх в холодний період досить складно. Багато сучасні підприємства використовують для цих цілей інфрачервоні обігрівачі, які дають можливість не тільки забезпечувати опалення будинку електрикою, а й дозволяють створити комфортну температуру в цехах, складах, ангарах та інших приміщеннях.

 

   Принцип роботи такого електричного обігрівача пов'язаний з інфрачервоним випромінюванням, що нагріває предмети і перекриття робочої площі.

 

   Максимальна температура нагріву на поверхні обігрівача може досягати 650-700 градусів Цельсія. Можливість підняття системи ІК опалення до максимально зручного відстані від підлоги особливо підходить для цехів, висота яких 7 і більше метрів.

 

   Використання інфрачервоного обігріву в промислових зонах не тільки вирішує проблему подачі тепла, але і значно скорочує витрати на електроенергію. Для нагрівання приміщення площею в 10 кв.м інфрачервоними променями буде потрібно всього 0,5 кВт, замість стандартного 1 кВт при традиційній опалювальній системі. Нескладні математичні підрахунки - і економія на обличчя.

 

Види ІК опалювальних приладів

 

Отопление производственных помещений

 

  

Для зручності користувачів і залежно від технічних умов цеху або складського приміщення чи ангару пропонуються різні види ик обігрівачів:

 

 

Отопление производственных помещений 

 

  Всі види інфрачервоних обігрівачів можуть бути оснащені термодатчиком, що дозволяє задавати бажану температуру і економити електрику.

 

   Дана система опалення, працюючи мінімальний час, забезпечить максимальну віддачу тепла і забезпечить комфортні умови для роботи співробітників, що найсприятливішим чином позначиться на їх продуктивності.

 

 

Промислові стельові інфрачервоні електричні обігрівачі Теплов успішно застосовуються для: